Stworzyliśmy specjalne stawki dla Uczestników „XVI Mazowieckich Dni Chirurgicznych” w Crowne Plaza Warsaw – The HUB oraz Holiday Inn Express Warsaw – The HUB Hotel.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w formularzu rejestracyjnym.Crowne Plaza Warsaw – The HUB

Pokój typu Standard w Crowne Plaza

Rondo Ignacego Daszynskiego 2, Warszawa, Wola

WWW: warsawhubhotels.com

Kontakt: +48 22 377 37 37

Crowne Plaza Warsaw

O hotelu

Crowne Plaza Warszawa – HUB. Dogodnie usytuowany w samym sercu najdynamiczniej rozwijającej się dzielnicy biznesowej w centrum miasta, hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla przyjemności. Ten nowoczesny hotel sąsiaduje z nowoczesnymi pomieszczeniami biurowymi, powierzchnią handlową i oferuje 212 komfortowych pokoi oraz stylowe centrum konferencyjne.

Nasz nowoczesny pokój zapewnia przestrzeń do wypoczynku i pracy. Po przyjeździe dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa preferencje dotyczące rodzaju łóżek w zależności od dostępności. Pokoje mogą pomieścić maksymalnie dwie osoby dorosłe i wyposażone są w zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Wielkość pokoju waha się od 22 do 28 m2.


Odległości do:

  • Lotnisko Chopina Warszawa 6,5 km (15 minut)
  • Lotnisko Modlin Warszawa 37 km (45 minut)
  • Stacja kolejowa Warszawa Centralna 2 km (7 minut)
  • Stacja kolejowa Warszawa Zachodnia 3 km (10 minut)
  • Linia metra M2: bezpośredni dostęp z holu

Holiday Inn Express

Komfortowy pokój w Holiday Inn Express®

Rondo Ignacego Daszynskiego 2, Warszawa, Wola

WWW: warsawhubhotels.com

Contact: +48 22 377 37 37


O hotelu

Holiday Inn Express położony jest centralnie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy biznesowej, jest doskonale zlokalizowany zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Hotel posiada bardzo centralną lokalizację, która pozwoli Ci poznać piękną Warszawę.

Ten nowoczesny hotel położony jest zaledwie 15 minut od Lotniska Chopina w Warszawie, oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w całym hotelu, 218 klimatyzowanych pokoi z wygodnymi łóżkami i telewizorami z płaskim ekranem z szerokim wyborem stacji oraz śniadanie w formie bufetu Express Start™, obejmujące ciepłe i zimne produkty, wliczone w cenę pokoju.


Nasze pokoje:

  • 218 pokojów z wygodnymi łóżkami
  • Darmowe Wi-Fi na terenie całego hotelu
  • Śniadanie w formie bufetu Express Start™